Сенсорна Кімната сприяє стимуляції органів відчуття, одночасно створюють розслаблюючу атмосферу. Вона підходить для дітей і дорослих будь-якого віку, і може використовуватися для терапії, освіти, відпочинку та розваг.

Наша ігрова - сенсорна кімната обладнана: гіркою, гамаком ( різні гойдалки), лампа з бульбашками, різноманітні світові іграшки та шнурки, "сухий душ" ( зроблений із різнокольорових стрічок), іграшки анти - стрес, ігрові панелі для розвитку моторики, сенсорні коробки, "планшет" з підсвіткою "малюємо піском", диско куля, елементи аромо - терапії, балансир, тактильні мішечки, мильні бульбашки.

Таким чином, в наявності обладнання для всіх видів стимуляції: візуальної, слухової, тактильної, кінестетичної і нюхової. Сенсорна кімната стає універсальним місцем для занять з дитиною, починаючи від релаксації і закінчуючи активними заняттями. В сенсорній кімнаті працюють корекційні спеціалісти, направляючи свої дії на подолання проблем в розвитку дитини. Невід'ємну роль, сенсорна кімната відіграє в розвитку ігрової діяльності. Раді бачити вашу дитину в нашому клубі.