Гарнітура FORBRAIN - Це одна із новітніх технологій, яка розвиває, стимулює та тренує мозок дитини.

Гарнітури має спеціальний фільтр, який змінюючи частоти мовлення, позитивно впливає на мозок та удосконалює пам'ять, увагу, здатність оброблювати сенсорну інформацію.

Однією із основних відмінностей гарнітури є її кісткова провідність, за допомогою якої звук власного голосу дитини або ж голосу педагога передається в 10 разів швидше ніж при повітряній провідності. Дитині стає набагато легше концентруватися і розуміти власний голос.

FORBRAIN застосовують для покращення:

- Уваги

Forbrain сприяє передачі верхніх частот голосу, що пробуджують кору головного мозку. Метою Forbrain являється допомога мозку у розвитку автоматичних механізмів виявлення змін, у результаті дії яких підсилиться увага. Підсилюючи механізми уваги, ми тренуємо і покращуємо:

1. Зосередженість; 2. Енергійність; 3. Успішність.

- Мовлення

Forbrain підсилює основні звуки мови і сприяє їх сприймання через кісткова провідність, щоб покращити мовлення і комунікацію, відпрацьовується кожний її аспект:

1. Мовлення і звуковимова; 2. Розрізнення на слух; 3. Плавність мовлення; 4. Музичність та ритм.

- Пам'яті

Фільтр Forbrain підсилює ритм мовлення, а кісткова провідність сприяє кращому сприймання інформації, що дозволяє краще запам'ятати повідомлення. Пам'ять відіграє дуже важливу роль у навчанні в цілому, що дозволяє покращити:

1. Оперативну пам'ять; 2. Здібності до читання; 3. Здібності до навчання.

 

TOMATIS

Метод TOMATIS - це програма для нейросенсорної стимуляції. Завдяки спеціальній обробці музики вона значно покращує моторні, когнітивні здібності і контроль над емоціями. Наш спеціаліст складає індивідуальну програму сеансів для Вашої дитини. Даний механізм пробудження кори головного мозку заснований на принципі "неочікуваності", постійно змінюючи тембр та інтенсивність музики.

За допомогою методу TOMATIS ми вирішуємо такі завдання:

- Розвиток мови (ЗМР, ЗПР, аутизм, дислексія, дислалія, заїкання та ін.);

- Проблеми пам'яті та уваги; - Проблеми навчання та соціалізації;

- При корекції різних захворювань;

- При травматичних переживаннях або ємоціональних розладів, викликаних стресом, депресією та тривожністю;

- Спириятливе протікання вагітності та підготовка до пологів;

- Стимулювання прогресу відносно фізичних недоліків, після перенесеного інсульту, черепно-мозкової травми а церебрального паралічу;

- При реабілітації після спортивних травм;

- Підвищення життєвого тонусу у людей літнього віку (хвороба Паркінсона), хронічна втома.